next


Ametite kirjeldused

Kauplustes

Andmesisestaja

Andmesisestaja

Andmesisestaja peamisteks tööülesanneteks on kauplusesse saabuvate ja kauplusest väljastavate saatedokumentide andmebaasi sisestamine, kaupade hindade korrigeerimine, mahakandmiste ja allahindluste vormistamine.

Kaubajuht

Kaubajuht

Kaubajuhi peamisteks tööülesanneteks on kaupluse kaubavarude pidev jälgimine ja tellimine; müügiprognooside koostamine ning kaupade sisseostu ja müügitegevuse korraldamine.

Kaubakäsitleja

Kaubakäsitleja

Kaubakäsitleja peamisteks tööülesanneteks on kaupade vastuvõtmine, koguste ja kvaliteedi kontrollimine vastavalt saatedokumentidele, kaubataara vastuvõtt, ladustamine ja tagastamine.

Kaupluse juhataja

Kaupluse juhataja

Kaupluse juhataja peamisteks tööülesanneteks on kaupluse efektiivne töö korraldamine, kaupluse personali juhtimine, klientide ja töötajate rahulolu tagamine.

Klienditeenindaja

Klienditeenindaja

Klienditeenindaja peamisteks tööülesanneteks on klientide professionaalne teenindamine, nõustamine ja abistamine kassas, saalis või teenindusletis. Saalis töötades tuleb tagada kaupade olemasolu riiulitel, jälgida realiseerimistähtaegu, varustada kaubad hinnasiltidega. Teenindusletis töötades tuleb tagada kaupade väljapanek letis, varustada kaubad hinnasiltide ja realiseerimistähtaegadega. Grill-letis tuleb tooteid valmistada ja soojendada vastavalt ettenähtud retseptuurile.

Kokk

Kokk

Koka peamisteks tööülesanneteks on kvaliteetse omatoodangu (külm ja soe toit) valmistamine, tooraine ettevalmistamine, toodete väljapanek ja markeerimine.

Müügi- ja teenindusspetsialist

Müügi- ja teenindusspetsialist

Müügi- ja teenindusspetsialisti (vahetusevanem) peamisteks tööülesanneteks on kassade, teenindusleti ja müügisaali igapäevane töö korraldamine ning tegelemine kaupluse rahaliste vahenditega, kaupade tellimine ning kaupade väljapaneku organiseerimine.

Müügispetsialist

Müügispetsialist

Müügispetsialisti peamisteks tööülesanneteks on kaupade tellimine, kaubavarude jälgimine ja müügiprognooside koostamine ning kaupade väljapaneku organiseerimine.

Vanemklienditeenindaja

Vanemklienditeenindaja

Vanemklienditeenindaja peamisteks tööülesanneteks on kaupade tellimine, tegelemine kaupluse rahaliste vahenditega, klientide professionaalne teenindamine kassas, saalis või teenindusletis.

Kontoris

Assistent

Assistent

Assistendi (erinevad osakonnad) peamisteks tööülesanneteks on infovahetuse korraldamine, erinevate tabelite ja analüüside ettevalmistamine, reklaammaterjalide ettevalmistamine ja tellimine, dokumentatsiooni haldamine, andmebaaside haldamine.

Haldusspetsialist

Haldusspetsialist

Haldusspetsialisti peamisteks tööülesanneteks on kaupluste haldus- ja tehniliste probleemide lahendamine, tehniliste süsteemide remondi ja halduse korraldamine, väiksemate remondi tööde teostamine, seadmete ohutustehnika alane instrueerimine, tuleohutusalase töö korraldamine.

Kvaliteediaudiitor

Kvaliteediaudiitor

Kvaliteediaudiitori peamisteks tööülesanneteks on kvaliteeti puudutavate aruannete ja analüüside koostamine, kaupluste kvaliteedi hindamine, kehtestatud protseduurireeglitest kinnipidamise kontrollimine.

Lepingute haldur

Lepingute haldur

Lepingute halduri peamisteks tööülesanneteks on lepingute (v.a töölepingute) haldamine, kontrollimine, tasude arvestamine, pretensioonidele vastamine, andmebaaside haldamine.

Personalispetsialist

Personalispetsialist

Personalispetsialisti peamisteks tööülesanneteks on töösuhete haldamine (töölepingute sõlmimine, muutmine, lõpetamine), puhkuste haldamine, personaliprogrammi haldus ja arendus, töötajate tervisekontroll.

Raamatupidaja

Raamatupidaja

Raamatupidaja peamisteks tööülesanneteks on arvete kontrollimine ja sisestamine andmebaasidesse, palgaarvestus, aruannete koostamine, arvete vormistamine, pangatoimingute teostamine, kuluarvestus.

Reklaamijuht

Reklaamijuht

Reklaamijuhi peamisteks tööülesanneteks on reklaami- ja turundusmaterjalide väljatöötamine, suhtlemine reklaamiagentuuridega, ettevõtte kodulehe haldamine, reklaamikampaaniate korraldamine.

Tootejuht

Tootejuht

Tootejuhi peamisteks tööülesanneteks on toodete sortimendi valik ja sisseost, müügiprognooside koostamine, hankelepingute ettevalmistamine, tooteväljapanekute koordineerimine.

Värbamisspetsialist

Värbamisspetsialist

Värbamisspetsialisti peamisteks tööülesanneteks on töötajate valik ja värbamine, kuulutuste koostamine, töömessidel osalemine.

Kandideeri tööle

Kandideerimiseks saada meile e-kiri cv@abcsupermarkets.eu,
helista telefonil 674 7846 või täida allolev ankeet.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. Rohkem infot.

Selle veebisaidi küpsiste seaded on seatud "küpsised lubatud", et pakkuda teile parimat sirvimiskogemust. Kui jätkate selle veebisaidi kasutamist ilma oma küpsiste sätteid muutmata või klõpsate allpool asuvat nuppu "Nõustun", olete sellega nõus.

Sulge