next


Miks just meie

Abc Supermarkets

Abc Supermarkets AS on eestimaine ettevõte, mille kaubamärgid on Delice Toidupood, Solaris Toidupood ja Comarket. Me pakume tööd pea 450 inimesele. Meil töötavad parimad töötajad ja me tunneme nende üle uhkust. Oleme valitud mitmel korrad Eesti parima teenindustasemega kaupluseketiks, mis annab tunnistust sellest, et meie töötajad on oma alal pädevad ja klientide poolt hinnatud. Meie põhiväärtused on ausus, hoolivus ja uuendusmeelsus. Need on märksõnadeks ka töösuhetes. Iga töötaja on meie jaoks oluline koostööpartner.

Sul on oluline roll meeskonnas

Väärtustame kõiki oma töötajaid olenemata ametikohast. Tööl, mida teed on oluline tähendus kogu ettevõtte jaoks. Töötades ühtse meeskonnana saavutame rohkem ja loome väärtusi, mis puudutavad meid kõiki. Meie omavahelised suhted on positiivsed. Hindame kõrgelt Sinu ettepanekuid, uuenduslikkust ja ettevõtlikkust.

Meile on oluline Sinu areng

Toetame seda läbi erinevate koolituste, arenguprogrammide ja rotatsioonivõimaluste. Töötamine Abc Grupis pakub sulle mitmekülgseid arenguvõimalusi. Tunnustame sinu saavutusi ja peame meeles staažikaid töötajaid.

Sinu perekond on meile oluline

Hoolime Sinu heaolust ja perest. Toetame seda läbi erinevate tegevuste nagu paindlik tööaeg, sportimisvõimalused, tervisenädal. Nii töö kui eraelu murede puhul on Sul võimalik kasutada professionaalse nõustaja abi. Tähistame koos Sinuga pere rõõmsaid sündmusi ja kurbadel hetkedel oleme toeks. Anname lisapuhkust  meie staažikatele, et saaksid rohkem olla lähedastega.

Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. Rohkem infot.

Selle veebisaidi küpsiste seaded on seatud "küpsised lubatud", et pakkuda teile parimat sirvimiskogemust. Kui jätkate selle veebisaidi kasutamist ilma oma küpsiste sätteid muutmata või klõpsate allpool asuvat nuppu "Nõustun", olete sellega nõus.

Sulge