next


Privaatsuspoliitika

Teie poolt esitatud avalduses ja CV-s sisalduvaid andmeid säilitatakse Abc Supermarkets AS ja teiste Abc Grupi ettevõtete (nagu AbeStock AS, Abc Motors AS, Abc Rent Eesti AS, Modera Infra OÜ, Modera Software AS, Unifed OÜ, Uniced AS) ühtses personaliotsingu andmebaasis ainult selleks, et tööle värbamisel kaaluda Teie sobivust mõnele ametikohale. Tagame, et kandidaatide isikuandmeid ei kasutata mingis muus kontekstis ja neid ei edastata kolmandatele isikutele. Teie andmeid säilitatakse maksimaalselt viis aastat alates värbamisprotsessi lõppemisest, seejärel hävitatakse Teie andmed nõuetekohasel viisil.

Teil on igal ajal õigus saada teavet meie poolt säilitatavate Teie kohta kogutud andmete ning Teid puudutavate otsuste tegemise kohta. Samuti kustutame Teie andmed kohe, kui Te selleks soovi avaldate.

Andmete vastutav töötleja on Abc Supermarkets AS, registrikood: 10714195, aadress: Mustjuure 9, Tallinn 10618, Eesti. Kui Teil tekib isikuandmete töötlemise kohta küsimusi, võtke meiega e-posti cv@abcsupermarkets.eu teel ühendust. Kandideerides annate oma nõusoleku, et jagame vajadusel Teie andmeid oma koostööpartneritega ainult sellel määral ja eesmärgil, mis on värbamisprotsessi raames vajalik.

Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. Rohkem infot.

Selle veebisaidi küpsiste seaded on seatud "küpsised lubatud", et pakkuda teile parimat sirvimiskogemust. Kui jätkate selle veebisaidi kasutamist ilma oma küpsiste sätteid muutmata või klõpsate allpool asuvat nuppu "Nõustun", olete sellega nõus.

Sulge