next


Vastutustundlik tööandja

Töötajate heaks

Korraldame tervisenädalaid, mille raames pakume värskeid puu- ja juurvilju, harivat materjali tervise kohta ja viime läbi sportlikke võistlusi. Korra aastas loosime välja 2000€ väärtuses reisi ja nädal tasustatud lisapuhkust. Valime põneva võistluse teel kõige kiirema ja professionaalsema klienditeenindaja, kes saab lisapreemia. Maksame tervisehüvitist ja sporditoetust. Kaks korda aastas korraldame Grupi-üleseid ühisvõistlusi, mille eesmärgiks on end tavapärasest rohkem liigutada ning kolleegidega lähemalt tuttavaks saada. (orienteerumine, sammuvõistlused, disc golf). Palkame vähenenud töövõimega inimesi ja oleme Töötajate Ühisuse Liidu liikmed.

Keskkonna heaks

Väldime üleliigse pakendiprügi tekkimist ja pakendame toitu ostja isiklikku karpi. Kasutame kauplustes külmasüsteemidest tulenevat jääksooja ja läheme järk-järgult üle energiasäästlikumatele valguslahendustele. Kanname aastast 2014 MTÜ Mondo poolt väljaantava «Õiglase kaubanduse sõbra» tiitlit. Pakume kauba pakendamiseks keskkonnasõbralike lahendusi (riidest kotid, bio-lagunevad kotid).

Kogukonna heaks

Toetame väikeseid kogukondi oma kaupluste lähiümbruses. Lööme kaasa küla või valla spordiüritustel, koristustalgutel, kultuuriüritustel. Oleme luitekassi vaderiks Tallinna Loomaaias. Et toitu mitte raisata, teeme koostööd Toidupanga ja Tallinn- Harjumaa Lasterikaste Perede Liiduga.

Klientide heaks

Ei müü alkoholivabu jooke (alkoholivaba õlu, siider, vahuvein jne) alaealistele.

Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. Rohkem infot.

Selle veebisaidi küpsiste seaded on seatud "küpsised lubatud", et pakkuda teile parimat sirvimiskogemust. Kui jätkate selle veebisaidi kasutamist ilma oma küpsiste sätteid muutmata või klõpsate allpool asuvat nuppu "Nõustun", olete sellega nõus.

Sulge